با استفاده از پرینتر سه‌بعدی ارزان‌قیمت Chocabyte شکلات‌هایی با اشکال ویژه تولید کنید

16 فروردین 1393

Chocabyte یک پرینتر سه‌بعدی مخصوص پرینت سه‌بعدی شکلات است که قیمتی برابر 99 دلار داشته و با استفاده از آن می‌توان در مناسبت‌های مختلف برای دوستان خود شکلات‌های ساخته‌ی دست خود را تهیه کرده و خود را نیز از نعمت انواع شکلات‌ها بهره‌مند سازید.

برخلاف بسیاری از پرینترهای سه‌بعدی مخصوص تولید شکلات که قیمت بالایی دارند، این محصول قیمت پایینی داشته و همچنین اندازه‌ی آن نیز کوچک‌ است و برای کاربری خانگی گزینه‌ی مناسبی است. می‌توان با انتخاب شکل‌های مختلف از پایگاه‌داده‌ی Chocabyte، شکلات‌های خود را در اشکال مختلفی پرینت کنید. پیش از آغاز به پرینت باید کارتریج این محصول را در داخل آب داغ یا مایکرویو کمی گرم کنید و سپس می‌توان به راحتی شروع به پرینت شکلا‌ت‌های خود در اشکال مختلف کرد. این پرینتر قادر است شکلات‌های را در ابعاد 5 در 2.5 سانتی‌متر پرینت می‌کند. برای ساخت یک جعبه‌ی شکلات 12 تایی از تولیدات خود به زمانی در حدود 2 ساعت نیاز دارید.

این کمپانی درصدد توسعه‌ی سیستمی است تا از طریق یک نرم‌افزار، کاربران قادر به آپلود تصاویر مورد نظر خود و ساخت الگوی سه بعدی و در نتیجه پرینت سه بعدی شکلات در شکل مورد نظر خود باشند.

کمپانی سازنده‌ی ایتالیایی این کمپانی تنها 500 دستگاه از این پرینتر را به بازار عرضه خواهد کرد.

منبعdviceلینک‌مطلب

دریافت محصولات ...

محصول جدید دیزنی در قالب پروژه‌ی Display Swarm انجام شده است که یک پروژه‌ی تحقیقاتی برای ساخت نوعی صفحه‌ی نمایش متشکل از نقاط نورانی یا پیکسل‌ها است که بصورت هو...

f