نوشیدن چای و قهوه در یک ماگ زیبا و دوست داشتنی باعث می‌شود از نوشیدنی‌مان لذت ببریم و حس بهتری داشته باشیم. ماگ‌های سرامیکی محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین ماگ به حساب آمده و علاوه بر قدرت گرم نگه داشتن مطلوب نوشیدنی، دارای تنوع زیادی هستند.

اگر قصد خرید یک ماگ سرامیکی زیبا و با دوام را دارید، در این بخش لیستی از بهترین ماگ های سرامیکی بازار را برایتان آمده کرده‌ایم تا بتوانید طبق سلیقه و نیازتان یک محصول خوب خریداری کنید.

ماگ ها بزرگتر از فنجان معمولی بوده و جهت نوشیدنی‌های داغ طراحی شده‌اند. در گذشته ماگ‌ها از چوب یا استخوان ساخته می‌شدند که دارای وزن سنگین‌تری بود. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، ماگ ها با وزنی سبک و طرح‌های زیباتر وارد بازار شدند. همان‌طور که می‌دانید ماگ‌های سرامیکی دارای تنوع فوق‌العاده‌ای هستند، اما ماگ های استیل و شیشه‌ای معمولاً ظاهر یکسانی داشته و خیلی متنوع نیستند.

راهنمای خرید بهترین ماگ سرامیکی

دستگیره ماگ

یکی از ویژگی‌های بهترین ماگ سرامیکی، دستگیره یا دسته ماگ است. سعی کنید ماگ انتخابی شما دسته دار باشد تا برای سرو نوشیدنی‌های داغ و حمل آن راحت باشید.

سایز ماگ

برای انتخاب سایز ماگ بهتر است بررسی کنید که میزان نوشیدنی شما در یک وعده چقدر است؟ معمولا ماگ هایی که سایز بسیار بزرگی دارند وزن بیشتری داشته و امکان دارد برخی مواقع آزار دهنده باشد.

راحتی در شستشوی ماگ

ماگ های سرامیکی در صورتی که پس از صرف نوشیدنی شسته نشوند، دچار لکه‌های زرد می‌شوند که به سختی تمیز می‌شود. همان‌طور که می‌دانید ماگ هایی که دارای ارتفاع و عمق زیادی هستند، سخت‌تر شسته می‌شوند. بنابراین بهتر است ارتفاع آن را نیز در نظر بگیرید.

دریافت محصولات ...

ماگ یک لیوان همه کاره است که در سال‌های اخیر طرفداران بسیار زیادی را از قشر ورزشکار گرفته تا کوهنوردان و گردشگران به خود جلب کرده است. در ماگ می‌توان هر نوع نوش...