جزئیاتی بیشتری از رابط کاربری جدید ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس منتشر شد

05 شهریور 1399

مایکروسافت به تازگی اولین تصاویر از رابط کاربری به روزرسانی شده ی خود را منتشر کرده که همزمان با عرضه نسل جدید کنسول های این شرکت، برای ایکس باکس سری ایکس و همچنین ایکس باکس وان ارائه خواهد شد. اما خبر جدیدی که ازطریق نشریه Xbox Wire منتشر شده، به جزئیات بیشتری در خصوص آنچه که کاربران در رابط کاربری آپدیت شده ی مایکروسافت تجربه خواهند کرد اشاره می کند.

رابط کاربری جدید ایکس باکس سری ایکس

برای شروع می توان به تغییرات صفحه ی ورود به بخش Guide اشاره کرد که با ارائه ی چند تب به صورت همزمان، امکان دسترسی به فعالیت های اخیر کاربران، بخش My Games، صفحه Apps و داشبورد اصلی سیستم را ممکن می سازد. ضمن اینکه در قسمت پایین این صفحه نیز کلیدهایی برای دسترسی به ابزار جست وجو، تنظیمات صدا، نوتیفیکیشن ها، ایکس باکس گیم پس و فروشگاه ایکس باکس تعبیه شده است.

تغییرات رابط کاربری ایکس باکس وان

وضعیت اتصال و قابلیت های اجتماعی سیستم نیز با اضافه شدن صندوق ورودی نوتیفیکیشن ها که تمامی اخطارها، دعوت به بازی ها و سایر پیام های دریافتی از اپلیکیشن های مختلف را در یک فید یکپارچه جمع آوری می کند، دستخوش تغییر و ارتقاء شده است. دراین میان، قابلیت های جدیدی مانند کنترل صدای جداگانه برای اعضای یک گروه را خواهیم داشت که به آپشن های تنظیمات بخش گفت وگو اضافه شده است. ضمن این بخش Activity Feed نیز دچار تغییر شده و ظاهر آراسته تر و ساده تری را به خود گرفته است. شما می توانید در اسکرین شات های ارائه شده، شماری از این تغییرات را مشاهده کنید.

رابط کاربری جدید ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس رابط کاربری جدید ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس رابط کاربری جدید ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس رابط کاربری جدید ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس

اکثر تغییرات بزرگی که رابط کاربری کنسول های ایکس باکس به خود خواهند دید، در پادکست اخیر Major Nelson نیز مطرح شده بود. شما می توانید با مراجعه به این لینک، به ویدیوی مذکور دسترسی داشته باشید.

براساس شایعات و گزارشاتی که اخیرا مطرح شده بود، مایکروسافت برنامه داشت تا در همین ماه جزئیات بیشتری را در خصوص ایکس باکس سری ایکس و همچنین کنسول میان رده Xbox Series S با هواداران به اشتراک بگذارد. هرچند به نظر می رسد که این برنامه ها به ماه سپتامبر موکول شده است.

دریافت محصولات ...

به‌نظر می‌رسد صفحه‌ی نمایش به کار برده شده در جی3، در صورتی که این تصاویر متعلق به جی 3 بوده و شایعات نیز به حقیقت بپیوندند، همان صفحه‌ی نمایشی است که ال‌جی آن...

HTC One، با صفحه‌نمایش ۴.۷ اینچی خود، در زمینه درخشان‌بودن، وضوح تصویر و زنده‌بودن رنگ‌ها حقیقتاً موفق‌ترین نمونه در خانواده گوشی‌های اندرویدی اچ‌تی‌سی محسوب می...