تام کروز برای فیلمبرداری Mission Impossible 7 یک کشتی 700 هزاردلاری را کرایه کرد

12 شهریور 1399

تام کروز (Tom Cruise) هنرپیشه نقش اول مجموعه محبوب Mission: Impossible ثابت کرده که هیچ مأموریت غیرممکنی برای او وجود ندارد. براساس گزارش های منتشر شده، بعد از احتمال توقف مجدد روند فیلم برداری مأموریت غیرممکن 7 در پی فراگیری ویروس کرونا، کروز یک کشتی بزرگ به ارزش 700 هزار دلار را برای جلوگیری از توقف روند ساخت این فیلم کرایه کرده است.

به طور قطع یکی از نقش های به یادماندنی و ماندگار تام کروز در دوران حرفه ای خود، نقش مأمور ویژه ایتان هانت (Ethan Hunt) در سری Mission: Impossible است. بازیگر برنده جایزه اسکار هالیوود، در سال 2021 هفتمین قسمت از این مجموعه را روی پرده سینما فرستاده و بار دیگر طرفداران پرشمار خود را هیجان زده خواهد کرد. اما قسمت جدید مجموعه مأموریت غیرممکن نیز از مشکلات ناشی از بحران شیوع کرونا در امان نبوده و روند تولید آن به منظور حفظ سلامت تیم سازندگان به تعویق افتاد.

تام کروز در نقش ایتان هانت در سری مأموریت غیر ممکن

هرچند به نظر می رسد که روند فیلم برداری این اثر به زودی از سر گرفته شود. نشریه Daily Mail انگلستان در گزارش جدید خود به اقدام جالب تام کروز برای کمک به ادامه روند ساخت این فیلم اشاره کرده است. براین اساس، کروز یک کشتی بزرگ با ظرفیت 500 نفر را به ارزش 700.000 دلار کرایه کرده تا مأموریت غیرممکن 7 سر موقع آماده شود.

منابع این خبر تأیید کردند که این بازیگر مشهور هالیوود بزرگ ترین کشتی آبی شرکت Hurtigruten را برای فیلم برداری اکثر صحنه هایی که در نروژ ضبط می شوند، کرایه کرده است. در این گزارش به اینکه آیا این کشتی برای فیلم برداری مورد استفاده قرار گرفته یا اینکه جابه جایی اعضای تیم سازندگان فیلم را نیز برعهده خواهد داشت اشاره ای نشده است. هرچند قاعدتا ادامه روند فیلم برداری این پروژه مستلزم اطمینان از حفظ اعضای تیم دربرابر خطر ابتلا به ویروس کرونا بوده و ممکن است این کشتی به منظور دور نگه داشتن کارکنان از محیط های شلوغ شهری مورد استفاده قرار گرفته باشد.

منابع ناشناسی اظهار داشتند که تیم سازندگان مأموریت غیرممکن 7 به هیچ عنوان خواستار تأخیر مجدد روند ساخت فیلم نبوده و تام کروز نیز مصمم است تا دیگر شاهد چنین اتفاقی نباشیم. استودیوی سازنده این فیلم اطمینان داده که افراد تیم را به خوبی از خطرات احتمالی ایمن نگه داشته و پروژه را به پایان خواهد رساند.

تام کروز در فیلم های Mission Impossible

اما در ادامه گزارش Daily Mail UK به نقل از انتشارات VG در نروژ به «معاف» شدن تام کروز از قوانین قرنطینه در این کشور اشاره شده است. ابید راجا (Abid Raja) وزیر فرهنگ نروژ در اظهارات رسمی خود اعلام کرده که تیم سازندگان فیلم Mission: Impossible می توانند بدون نیاز به التزام به قوانین قرنطینه خانگی به روند پیشبرد پروژه خود ادامه دهند. البته همه ی افراد این تیم هر 48 ساعت یک بار ملزم به انجام تست کرونا خواهند بود. وزیر فرهنگ نروژ به مردم این کشور اطمینان داده که تیم سازندگان این فیلم هیچگونه تماسی با سایر افراد خارج از گروه در این کشور نخواهند داشت.

استودیوهای Skydance Media، New Republic Pictures، Paramount Pictures و حتی خود تیم سازندگان این فیلم هنوز هیچ یک از این گزارش ها را تأیید نکرده اند. به نظر می رسد که تام کروز این بار ویروس کرونا را به عنوان مأموریت غیرممکن خود در مقابل می بیند.

دریافت محصولات ...