ابعاد دقیق پلی استیشن 5 مشخص شد؛ بزرگترین پلی استیشن تاریخ

14 مهر 1399

اطلاعات جدید منتشرشده در اخبار بازی نشان می دهند که نسخه ی دیسک خور کنسول پلی استیشن 5 سونی فقط بزرگ ترین پلی استیشن تاریخ نیست. بلکه احتمالا بزرگ ترین کنسول خانگی دنیای بازی های ویدیویی تا امروز است. طول پلی استیشن 5 دقیقا 390 میلی متر، عرض آن 260 میلی متر و ارتفاع آن 104 میلی متر خواهد بود. اگر می خواهید این عدد را با ابعاد یکی از کنسول های پیش تر عرضه شده مقایسه کنید، باید بدانید که طول پلی استیشن 4 پرو 295 میلی متر، عرض آن 327 میلی متر و ارتفاع آن 55 میلی متر است.

در این بین نباید فراموش کرد که تنها تفاوت اندازه ای پلی استیشن 5 دیجیتالی با نسخه ی دیسک خور آن است که عرضی 248 میلی متری دارد؛ 12 میلی متر کمتر از عرض 260 میلی متری نسخه ی استاندارد که توانایی اجرای نسخه های فیزیکی فیلم ها و بازی ها را هم دارد.

پلی استیشن 5 سونی و جعبه سیاه آن به همراه دسته بازی

سونی وزن کنسول های نسل 9 خود را هم اعلام کرده است. در نتیجه ما می دانیم که پلی استیشن 5 استاندارد (دیسک خور) و دیجیتالی به ترتیب 4.5 و 3.9 کیلوگرم وزن دارند.

دریافت محصولات ...

چند سال پیش موس‌های اپتیکال و لیزری متداول نبودند. آن روزها موس‌ها یک توپ لاستیکی داشتند که به راحتی گرد و غبار را جذب می‌کرد و به علت آلودگی، عملکرد موس را تحت...